גגון לרכב בחיפה

גגון לרכב – פתרון אידאלי להגדלת נפח העמסה של הרכב

רכבים רבים אינם מכילים מספיק שטחי אחסון. הדבר נכון במיוחד ברכבים קטנים או למשפחות המסיעות ברכב ציוד רב, וכן לנהגים שצריכים להסיע ברכב ציוד גדול שאינו מתאים לחלקה הפנימי של המכונית. משפחות ונהגים המשתמשים ברכב דרך קבע לטיולים, העמסת ציוד, סולמות, אופניים וכדומה מבינים שהחיים יכולים להיות הרבה יותר קלים ופשוטים אם יש גגון מתאים. רבים מתלבטים בשאלה האם כדאי להתקין גגון או לא? האם זה מספיק בטוח וחזק? איך זה משפיע על עיצוב הרכב ועוד. על מנת להתקין גגון בטיחותי ואסתטי, שיתאים לצרכים שלכם ולמבנה הגג של הרכב שלכם, חשוב ביותר להתייעץ עם חנויות המתמחות בהתאמה והתקנת גגונים. הגגון חייב להיות מעוגן היטב בקורות שבגג הרכב ולהיות מיועד לשאת את המטען המיועד ומשקלו.

אז איך נדע איזה גגון לבחור?

גגונים שונים מיועדים להעמסת מטען שונה, ולמשקל שונה. לכל גגון איכותי ישנו תקן המגדיר כיצד לעגן אותו לגג הרכב ומהו המשקל המקסימלי המותר שהוא יכול לשאת. מכיוון שהרכב נוסע במהירות גבוהה ולהתנגדות הרוח יש כוח משמעותי על מטען חיצוני, חשוב מאוד לבצע התאמה והתקנה במקום אמין ומנוסה שיספק גגונים מובחרים ואחריות לעבודה מה שיאפשר לכם שנים של שימוש אפקטיבי ובטוח בגגון.

ניתן כיום לבחור מתוך מגוון רחב של גגונים וישנם אפילו גגונים מיוחדים להעברת משאות מסוימים, כגון: גגון מיוחד לגלשנים, או גגון מיוחד לאופניים, כזה המתאים יותר לקמפינג וכזה המאפשר אחסון קבוע של מטען מחוץ לרכב. לכן, לפני בחירת הגגון המתאים, כדאי לבדוק למה הוא ישמש, ומהם החפצים והציוד שהוא מיועד להעביר בעיקר. בחברה מקצועית ומנוסה כדוגמת בלילה ניסים אביזרים לרכב, ידעו לייעץ לכם ולכוון אתכם למציאת גגון מתאים לרכב שלכם ולשימושים שלכם. חברתנו תבצע עבורכם התקנה מקצועית ובטוחה של הגגון הנבחר לרכב.

מחפשים חברה מקצועית שתבצע עבורכם התאמה והתקנת גגון לרכב בחיפה? התקנה, שירות ואחריות ברמה גבוהה חשובים לכם? היכנסו עוד היום לחברת בלילה ניסים. אנו נשמח לייעץ, ולכוון אתכם בבחירת גגון לרכב המתאים לצרכים שלכם, לרכב שלכם ולתקציב שלכם. לחצו כאן כדי להתרשם ממוצרי ושירותי החברה או צרו אתנו קשר בטלפון – 04-8666644