מערכות מולטימדיה לרכב בחיפה והקריות

כל מה שצריך לדעת על מערכות מולטימדיה לרכב

מערכות מולטימדיה הן שדרוג של הנסיעה והשימוש ברכב של ממש. הן הופכות כל נסיעה ברכב לחוויה, במיוחד כשיש ילדים, אז גם הנסיעה שקטה וזורמת הרבה יותר. לקוחות המחפשים מערכות מולטימדיה ברכב יופתעו לגלות כי ישנו מבחר עצום בכל פרמטר. ישנן מערכות לחלקה הקדמי של המכונית שמציעות גם חיבור לתוכנות ניווט, סנכרון עם המכשיר הנייד, מצלמת רוורס, גישה לאינטרנט ועוד, וישנם מסכים המותקנים בגב הכיסאות של הנוסעים מלפנים, על מנת שילדים היושבים בכסא האחורי יוכלו ליהנות מסרטים במהלך הנסיעה מבלי להפריע להורים שברכב.

מערכות מולטימדיה איכותיות מאפשרות לכם הנאה מהדרך, תוך כדי השמעת מוסיקה איכותית. הן מאפשרות סנכרון מלא עם הנייד, ובעצם מתפקדות כדיבורית משוכללת בעזרתה ניתן לקבל שיחות ולדבר מבלי לגעת בנייד. אפשרות הסנכרון עם הנייד היא חשובה ביותר, היא משפרת את בטיחות הנסיעה ומסייעת לכם להימנע מעברות על החוק וקנסות. מערכות מולטימדיה הכוללות מצלמת רוורס מסייעות בחניה ונסיעה לאחור, ולמעשה עוזרות לראות את ה”שטח המת” שמאחורי הרכב וחוסכות לנו בכך נזקים ואי נעימויות. מערכות מולטימדיה מאפשרות ניווט על גבי מסך גדול במרכז הקונסולה וגם להגיע אל היעד בדרך הקצרה והבטוחה ביותר.

התקנת מערכות מולטימדיה לרכב בחיפה והצפון

מערכות מולטימדיה מגיעות בדרך כלל עם מסכים סטנדרטיים בגדלים של 6 עד 8 אינץ’, אולם ניתן להשיג גם מסכים גדולים יותר. יש לקחת בחשבון שככל שהמסך גדול יותר כך המערכת יקרה יותר. על מנת שתהיה התאמה מושלמת בין המערכת לרכב, מומלץ להגיע לחנות מתמחה על מנת לבדוק את הפאנל הקדמי לרכב, או להזמין פנל ייחודי שיאפשר ביצוע של התקנה מושלמת ואסתטית בין המערכת לבין הרכב.

מערכות מולטימדיה לרכב בחיפה והקריות מתקינים אצל המומחים. חברת בלילה ניסים ידועה ומוכרת בכל חיפה והצפון. לחברה ותק וניסיון של מעל 45 שנה ומעל אלפי לקוחות מרוצים. אם גם אתם צריכים התקנת מערכת מולטימדיה לרכב בחיפה, היכנסו אלינו עוד על מנת שנוכל לסייע לכם במציאת המערכת המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולתקציב שלכם. חברת בלילה ניסים מחזיקה במערכות שמע ומולטימדיה ממיטב היצרנים והמותגים הטובים והנחשבים ביותר בעולם הרכב שיתרמו רבות לאיכות הנסיעה שלכם, בין אם היא ארוכה ובין אם קצרה. לחצו כאן על מנת להתרשם ממוצרינו, או התקשרו אלינו לטלפון – 04-8666644